Witaj Gość

Ankieta

Co zamawiamy z logo koła?

Koszulka nadruk - przód + tył tylko napis
2 (9.1%)
Koszulka nadruk - przód + tył
6 (27.3%)
Koszulka nadruk - przód
1 (4.5%)
Polo z haftem
9 (40.9%)
Bluza z kapturem - nadruk
3 (13.6%)
Bluza bez kaptura - nadruk
1 (4.5%)

Głosów w sumie: 13

Głosowanie skończone: Czerwiec 27, 2013, 13:55:43

Autor Wątek: Koszulki  (Przeczytany 4839 razy)

Bogdan Sabik

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • MiBM MC6
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 22, 2013, 13:55:35 »
Dorzuciłem ankietę - czekamy na Wasze głosy 5 dni. Można wybrać do 3 opcji (jakby ktoś chciał bluzę + polo + koszulka). Pamiętajcie, że następna okazja do takiej akcji będzie pewnie dopiero za rok, więc dla niektórych to ostatnia chwila na taką pamiątkę po studiach

Z kwestii technicznych odradzałbym tylko przesadnie duże logo na plecach - nadruk na gorze pleców jest ok, natomiast taki na całe plecy nie będzie przepuszczał powietrza i koszulka będzie się strasznie kleić do ciała.

Marek Topolski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 22, 2013, 19:18:41 »
co do osobnych naszywek żeby każdy sobie doszył gdzie chce, to wg mnie nei będzie to miało takiego efektu jak wszyscy w ten sam sposób będą to mieć zrobione

Paweł Manista

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 23, 2013, 13:06:32 »
Słuchajcie, w piątek się dowiedziałem, że muszę być już 1. lipca w Holandii, więc za tydzień jadę. Także albo zamawiamy to już teraz, albo po nowym roku, bo ja się już tym nie zajmę przed wyjazdem jeśli nie będzie odzewu.

Loczek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 23, 2013, 14:13:01 »
Uważam że może nie głupim pomysłem byłoby po prostu zamówić dla każdego członka koła AKTYWNEGO i PŁACĄCEGO SKŁADKI pamiątkową koszulkę z logiem w nie dużych kosztach tak aby możliwe było pokrycie kosztów (przynajmniej w większej części a najwyżej każdy przy odbiorze zapłaci symboliczne 10zł;) ) z budżetu Koła !

Dodatkowo może warto by zastanowić się nad możliwością utworzenia LISTY CHĘTNYCH na złożenie zamówienia projektami dodatkowymi indywidualnymi np.: to co komu się podoba a znajduję się na ANKIECIE.
jak coś to ja chciałbym czarną bluzę z kapturem z haftowanym niedużym logiem naszego koła na przodzie bluzy na wysokości serca ;) jest taka opcja do zamówienia? oczywiście jako opcja dodatkowa na własny koszt !

Tyle z pomysłów które przyszły mi do głowy, Loczek ( skarbnik SWC ) ;p 

Łukasz Grabiszewski

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 24, 2013, 13:49:34 »
Ja, tak jak wspominałem jestem za koszulką polo z haftem. Myślę, że dobrze by to wyglądało, jeśli przy zamówieniu pomyślelibyśmy również o naszym opiekunie i sprezentowali od koła taką koszulkę. Co Wy na to? Co najmniej dziwnie wyglądała by sytuacja, gdy na jakiejś wycieczce, czy spotkaniu organizowanym przez koło wszyscy mieliby takie same koszulki, a opiekun nie.

Bogdan Sabik

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • MiBM MC6
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 24, 2013, 14:55:15 »
No wiadomo. Załatwiłbym tez damską dla p. Tereski ;D

Paweł Manista

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 24, 2013, 14:59:51 »
Oczywiście, że dla opiekuna też ;) No to teraz pytanie czy ktoś się tym teraz zajmie, bo ja wyjeżdżam i raczej nie dam rady, bo prawda jest taka, że wypowiadają się tu te same osoby i dalej nic nie wiemy? Jeśli nie, to na początku przyszłego semestru zrobi się obowiązkowe spotkanie Koła, na który spiszemy kto chce jaką część garderoby + rozmiar i wtedy złożymy zamówienie.

Łukasz Grabiszewski

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 25, 2013, 13:24:51 »
Popieram pomysł Mańka - teraz i tak się nie dogadamy, a zaraz na początku października się ogarnie kto co i w jakim rozmiarze :)

Marek Topolski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 25, 2013, 14:03:34 »
zalezy nam na tym żeby członkowie z 5 roku też dostali koszulki. nie myślmy tylko o sobie. ale widze że nie ma chętnych żeby się tym zająć... jak trzeba coś od siebie włożyć pracy to już problem, tak?

Paweł Manista

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 26, 2013, 00:16:04 »
Ja się tym zajmę, nie ma problemu. A osoby, które nas opuszczą też dostaną pamiątkowe koszulki :)

Kuba Scheithauer

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 30, 2013, 14:01:00 »
Hej, dawno na forum nie zaglądałem z przyczyn technicznych. Jakby był problem mógłbym pomóc w organizacji koszulek, w czasie między innymi zajęciami. Tylko jaki padł ostatecznie wybór na haftowaną polówkę ?
pzdr Kuba

Mateusz Gierek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 09, 2013, 10:20:12 »
Co do polówek z haftem to sprawa wiadoma, trzeba to robić w zewnętrznej "spółce".
Co do zwykłych T-shirt'ów, to można kupić matrycę do sitodruku i mieć ją na własny użytek. Potem każdorazowy nadruk to groszowy koszt, który można zrobić w domu :)
Dobrze byłoby mieć ładne oficjalne polo i luźny tiszert :)

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
julandia bross- wataha-dahabiga-indaha wojnaklanow vardertoworld