Witaj Gość

Autor Wątek: Strona  (Przeczytany 2519 razy)

mrjedi38

  • Gość
Strona
« dnia: Kwiecień 06, 2013, 13:09:09 »
Jak już pewnie większości wiadomo adres strony to obecnie: www.kolonaukoweswc.pl. Na stronie dokonaliśmy z inż. Engelhardtem kilku zmian. Jeżeli macie jakieś pomysły, uwagi - piszcie śmiało.

Engel (Łukasz Engelhardt)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Strona
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2013, 15:01:38 »
na stronie pojawiła się relacja z naszego niedawnego sympozjum  :)

Jeżeli ktoś ma zdjęcia/filmiki z zajęć na których ktoś spawa to niech przyszyła do mnie na meila (engel99@gmail.com) napiszcie jaką metoda spawacie i kto spawa  żeby można było powiększyć galerie ;)

Karolina Małysiak

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: Strona
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2013, 21:07:12 »
Haha coś jestem niewyraźna, chyba za mało rutinoscorbinu jem  ;D
MiBM/s2 MC7

Engel (Łukasz Engelhardt)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Strona
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 19, 2013, 22:24:56 »
Zaktualizowałem stronke naszego kolo a w zasadzie dział: Dziennik koła teraz po kliknięciu na obrazek albo tekst pod obrazkiem będziecie przekierowywani na podstronę z całym opisem wydarzenia. wydaje mi się że tak będzie wyglądało lepiej ;)

Pojawiła się także relacja z wyjścia na seminarium do Instytutu Spawalnictwa. Ma ktoś jakieś zdjęcia z tego seminarium?

mrjedi38

  • Gość
Odp: Strona
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 21, 2013, 18:24:56 »
Nie cyknęliśmy fotek w końcu, wiec będzie suchy opis.

mrjedi38

  • Gość
Odp: Strona
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 08, 2013, 18:36:59 »
Jako, że okazało się, że referaty najpewniej nie będą prezentowane to nie mogą się one zmarnować. Jeżeli ktoś już taki referat zaczął, ja chętnie otworzę na stronie nowy dział z jakimś naszymi artykułami. Dajcie mi tylko znać, czy ktoś chciałby taki referacik upublicznić i od razu trafia on na stronkę.

Marek Topolski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
Odp: Strona
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 08, 2013, 19:03:16 »
referaty będą drukowane, bedzie publikacja naukowa.. tylko nie będziemy raczej robić prezentacji z tego!!

mrjedi38

  • Gość
Odp: Strona
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 09, 2013, 09:48:25 »
No to bardzo miło. Ale może taki dział na stronie byłby spoko opcją? Zawsze coś do poczytania i pochwalenia się ludziom odwiedzającym stronkę?

Marek Topolski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
Odp: Strona
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 09, 2013, 12:08:58 »
portal e-spawalnik również wyraził chęć publikowania na swojej stronie naszych referatów. Ludzie weźcie sie do roboty, bo to na prawde dla nas duża szansa!

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
steampunk masters watahashiraberu grzybektybetanski klasa1e