Witaj Gość

Ankieta

Co zamawiamy z logo koła?

Koszulka nadruk - przód + tył tylko napis
2 (9.1%)
Koszulka nadruk - przód + tył
6 (27.3%)
Koszulka nadruk - przód
1 (4.5%)
Polo z haftem
9 (40.9%)
Bluza z kapturem - nadruk
3 (13.6%)
Bluza bez kaptura - nadruk
1 (4.5%)

Głosów w sumie: 13

Głosowanie skończone: Czerwiec 27, 2013, 13:55:43

Autor Wątek: Koszulki  (Przeczytany 4824 razy)

Marek Topolski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
Koszulki
« dnia: Czerwiec 05, 2013, 18:06:17 »
Witam. Dzisiaj na zebraniu koła wspomnieliśmy o ilości pieniędzy które są na naszym koncie. Oczywiście cały czas jeśli ktoś chce wszystko do wglądu i do sprawdzenia, każdy najdrobniejszy wydatek jest potwierdzony paragonem. Co nie zmienia faktu że trochę tego jest. Planowaliśmy przyoszczędzić pieniądze na ew badania czy materiały które mieliśmy robić. Jednak koniec roku sie zbliża i są pomysły co z częścią pieniedzy zrobić:
1) wyjście koła na piwo (opiekun zadeklarował że też w takowym spotkaniu weźmie udział)
2) zrobić sobie jakieś fajne koszulki, bluzy, cokolwiek. Tutaj amy szerokie pole do popisu, co jak w jakiej formie. Nie chcemy wyrzucić całej kasy z koła na to. Oczywiście część tam pokryjemy, jednak myślę że jeśli byłaby potrzeba dołożenia troche pieniędzy i zakupienia czegoś porządnego to myślę że warto. A jako że są plany w przyszłym semestrze więcej pojeździć to fajnie by było jakbyśmy w takim czymś jechali. Fajnie to wygląda. Przemyślcie to i proszę tu o wpisy.
Chcemy tą sprawę załatwić jeszcze w tym semestrze!!

Rafał Olbrich

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2013, 18:10:10 »
Ja jestem oczywiście za tym pomysłem :D tak jak Marek napisał fajnie by to wyglądało i super pamiątka nawet przy pewnej dopłacie :)

Karolina Małysiak

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2013, 10:15:28 »
Gadżety super sprawa :)
MiBM/s2 MC7

mrjedi38

  • Gość
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2013, 20:42:18 »
Ktoś ma pomysł na artworka na koszulce?

Robert Kominek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2013, 00:36:12 »

Marek Topolski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 07, 2013, 07:44:29 »
trzeba sie zastanowić:
czy chcemy zwykłe koszulki z nadrukiem
czy jakieś wyszywane
czy jakieś takie bardziej eleganckie z kołnierzykiem
czy może jakieś polary
a może jakąś bluzę

Paweł Manista

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 07, 2013, 09:39:47 »
Oczywiście jestem za taką koszulką, coś dopłacić również mogę :) No ale pierwszą opcję też można zorganizować, żeby pożegnać osoby, których w przyszłym semestrze już w kole nie będzie.

Łukasz Grabiszewski

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 07, 2013, 10:31:19 »
Osobiście uważam, że świetnie byśmy się reprezentowali w koszulkach polo z wyszytym kolorowym logiem naszego koła. Wyglądałoby to dość profesjonalnie :)

Robert Kominek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 07, 2013, 12:44:35 »
a to nie lepiej koszule ? prezentują sie lepiej niż polo.

dawid boratyński

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 07, 2013, 13:59:41 »
Ja jestem za :)

Marek Topolski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 07, 2013, 14:00:03 »
inaczej, kto sie podejmie zajęcie tą sprawą? w sensie rozeznanie ile co i w jakich cenach i jaki okres wykonania?

Paweł Manista

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 07, 2013, 16:29:49 »
Podobno u mnie w Knurowie całkiem nieźle to robili (ale nie wiem czy dalej robią), przejdę się tam jutro i dowiem co i jak. Ale inni też niech się porozglądają, bo ja nie mam innych "kontaktów" w tej sprawie.

EDIT: Znalazłem jakąś stronę ( http://naszywki.com.pl/koszulki ), gdzie robią koszulki/bluzy/polo z naszywkami komputerowymi.  Każdy projekt jest indywidualnie wyceniany, więc jeśli ktoś ma jakiś pomysł co do takiego gadżetu to niech tutaj napisze. Ja osobiście uważam, że chyba najlepiej by było zrobić czarne polo z nadrukiem logo Koła na sercu. Oczywiście wszystko zależy od tego ile by za taki projekt zaśpiewali :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2013, 16:54:35 wysłana przez Paweł Manista »

Marek Topolski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 13, 2013, 23:40:40 »
Paweł, weź sie rozeznaj w jakichś kilku firmach w okolicy lub też totalnie nie wiadomo skąd. i porównaj oferty. Może uda nam sie ogarnąć to jeszcze w tym semestrze.

Paweł Manista

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 20, 2013, 20:50:03 »
Porozsyłałem maile do kilku firm w celu uzyskania jakichś informacji na temat ubrań z nadrukiem (pytałem o ewentualny kosztorys usługi, czas realizacji) i pokażę tutaj odpowiedzi, które dostałem, bo nie chce podejmować takiej decyzji indywidualnie. Aaa pytałem o koszulkę/polo, na którym na sercu byłoby logo Koła, a z tyłu napis (np. Koło Spawalnicze SWC lub imię/ksywa danego członka Koła). No to po kolei:

1. www.nakoszulkach.pl
"Witam,
przy tej ilości kolorów logo najtaniej będzie wykonać nadrukiem ekosolwentowym na flexie a na plecy proponuję tradycyjny nadruk flex cięty po obrysie. Koszt logo na pierś to 10zł a na plecy w zależności od wielkości nadruku - jeden wiersz z literkami ok. 6cm w cenie 8zł, dwa wiersze 12zł. Ceny z vatem. Doliczamy do nich koszt jakiejś odzieży ze sklepu i wysyłkę. Nadruki wykonujemy po przedpłacie w terminie ok. 3-5 dni roboczych od jej zaksięgowania.
Pozdrawiam"

2. Just Haft http://www.haftowaniegliwice.pl/
"Witam
jedynie możemy zaproponować haft komputerowy jako metodę bardziej trwałą
pozdrawiam i zapraszam"

3. FILIPOV http://allegro.pl/koszulka-czarna-nadruk-super-jakosc-rozmiar-s-i3267520862.html
"Witam.
 
 Wykonujemy nadruki na t-shirtach oraz bluzach. W przypadku koszulek polo sugeruję inną technikę zdobienia np. haft.
  Wycena wygląda następująco:
 - koszulka- 39 zł / szt.
- bluza bez kaptura- 67 zł/ szt.
- bluza z kapturem- 78 zł / szt.
 Czas realizacji to 5-7 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty.
 
Pozdrawiam serdecznie.
FILIPOV-DESIGN"

4. www.naszywki.com.pl
"Witam serdecznie
Bardzo dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą.

Takie logo ze względu na małe napisy można wykonać o szerokości 25cm i wysokości około 11,5cm, ponieważ minimalna wysokość czcionki jaką można wykonać techniką haftu komputerowego to 6 milimetrów - mniejsze napisy były by nieczytelne.
Jaki kolor koszulek i bluz Pana interesuje?
Czy bluzy mają być z kapturem i z zamkiem?
Czas realizacji składa się z trzech etapów:
Wykonanie projektu: do 5 dni roboczych licząc od  licząc od dnia następnego po akceptacji podsumowania i potwierdzenia wpłaty.
Realizacja usługi: do 12 dni roboczych licząc od dnia następnego po akceptacji projektu.
Przesyłka: na następny dzień roboczy po realizacji usługi.
Istnieje możliwość przyśpieszenia, ale ostateczną decyzję ustala dział produkcji ze względu na bardzo dużo zleceń.

Dalszą korespondencję proszę prowadzić na mój adres e-mail tj  info6@naszywki.com.pl.

Pozdrawiam,
Małgorzata Hoszowska
www.naszywki.com.pl"

5. Orfi www.orfi.pl
"Dziękujemy za pytanie.
Proponuję nadruk na koszulkach białych. Z przodu nadruk termotransferowy
z tyłu nadruk z folii flex.
Cena nadruku z przodu 7zł brutto a z tyłu A4 24zł brutto. Koszulka
biała
kosztuje 16zł a polo 39zł brutto.

W zależności od wartości łącznej zamówienia brutto, udzielane są
rabaty:
- dla wartości łącznej zamówienia brutto od   200 zł - rabat =   5%,
- dla wartości łącznej zamówienia brutto od   500 zł - rabat = 10%,
- dla wartości łącznej zamówienia brutto od 1000 zł - rabat = 15%,
- dla wartości łącznej zamówienia brutto od 2000 zł - rabat = 20%,
- dla wartości łącznej zamówienia brutto od 5000 zł - rabat = 25%.

Czas wykonania to 2-3 dni robocze."




Podsumowując: myślę, że jeśli chcielibyśmy nadruk (w tym na plecach tylko napis) to można skorzystać z oferty nr 1. Jeśli chcielibyśmy jednak na plecach mieć duży nadruk (jak np. Komin pokazał, o ile nikt by nas za prawa autorskie nie ścigał :P) to opcja nr 5. Jeśli jednak chcemy zamiast nadruku mieć haft to dość konkretna jest firma z oferty nr 4. Jutro będę w Gliwicach to mogę też skoczyć do nr 2, bo też robią haft, ale za dużo to mi nie odpisali.

Teraz czekam na Wasze głosy w tej sprawie. Od razu mówię, że sam nie będę decydował za wszystkich, dlatego jeśli nie będzie odzewu, to temat zamykam.

Sebastian Fiszer

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 20, 2013, 22:55:24 »
A może koszulki z nadrukiem a haftowane naszywki osobno? Wtedy każdy może przyszyć naszywkę do tej koszulki gdzie chce albo do zupełnie innej i wtedy będzie mieć dwie...

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
no glrp variabler wataha-mgly bestserver