Witaj Gość

Autor Wątek: DOFINANSOWANIE PILNE  (Przeczytany 1004 razy)

Marek Topolski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
DOFINANSOWANIE PILNE
« dnia: Maj 22, 2014, 19:37:47 »
Dla osób:
Szczepara, Topolski, Kominek, Gierek, Kukofka Adrian nie mamy jeszcze dofinansowania

Tutaj prośba, czy ktoś ma jakieś firmy które mogłyby zasponsorować wyjazd w zamian za jakąś reklamę na sympozjum? dajcie znać co i jak, dogadamy szczegóły.

Informacja dla:
Serafin, Zoń, Wilczak, Ślepaczuk, Herok, Tokarski, Lont, Muszyńska.
Będziecie mieć dofinansowanie z innego projektu niż kierunki zamawiane. Dajcie mi znać czy przypadkiem nie korzystacie z jakichś dodatków z zamawianych, czy na pewno nie macie stypendiów, ew czy może mieliście a nie macie a umowa dalej jest podpisana. (piszcie do mnie na fb, lub dzwońcie) TO JEST WAŻNE

30 maja (nie przyjmuje potem już nic) muszą spłynąć do mnie wnioski znajdujące się na stronie http://ipkm.polsl.pl/projeu/ibg/index.php?n=Dokumenty.HomePage
Tam macie dokumenty które musicie wypełnić i mi dostarczyć. Chodzi o:ankietę, deklarację uczestnictwa, oświadczenie uczestnictwa i formularz zgłoszeniowy wyjazdu. Co do kwot jakie tam należy wpisać, dam Wam znać.

Istotne jest to, że w tym przypadku dostaniecie  ZWROT PO SYMPOZJUM, więc będzie trzeba to wyłożyć. Jest szansa że będzie kasa przed sympozjum, ale pewności nie ma.


 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
icecraft pln fallcraft tdw valiance