Witaj Gość

Autor Wątek: Przebudowa obrotnika (ten mały)  (Przeczytany 947 razy)

Adrian Kukofka

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 45
  • AiR sem. VII
    • Zobacz profil
Przebudowa obrotnika (ten mały)
« dnia: Październik 20, 2015, 13:45:13 »
W piwnicach stoi niewielki obrotnik, który cóż nie działa, więc na jego remont na pewno dostaniemy zgodę. W głowie inż. Macieja Żyłki narodził się pomysł aby ten niewielki obrotnik nie tylko naprawić, ale też znacznie usprawnić dodając mu 2 dodatkowe osie umożliwiające spawanie orbitalne ze śledzeniem rowka spoiny. Zadanie ambitne, wymagające wkładu, ale na pewno jeśli się uda to przyniesie sporo korzyści, z resztą w dobie automatyzacji po prostu wypada się na tym znać. Niech zgłaszają się osoby chętne do utworzenia zespołu pracującego nad tym ;)

Maciek Żyłka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Przebudowa obrotnika (ten mały)
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2015, 19:02:51 »
Ja jestem oczywiście chętny, mogę poprowadzić ten projekt :D Zapytam dr Czupryńskiego co możemy z tym dokładnie zrobić i dam znać jak już wszystko będzie jasne. Jeśli dr wyrazi aprobatę odnośnie tego projektu, to myślę, że 4 osoby spokojnie wystarczą (przydałby się mocno jeden programista).


PS. Jeżeli ktoś potrafi programować i chce pomóc w rozwoju koła, niezależnie od tego czy jest zainteresowany projektem to porszę o kontakt: https://www.facebook.com/maciekzylka?fref=ts

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
fallcraft redmount valiance grafikaztelenowel typer