Witaj Gość

Autor Wątek: REFERATY  (Przeczytany 1281 razy)

Marek Topolski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
REFERATY
« dnia: Kwiecień 16, 2013, 16:15:04 »
Niech się tu wpiszą osoby, które myślą nad przygotowaniem referatu an sympozjum. Proszę określić ile osób przygotowuje, jaki mniej więcej temat, i czy macie zamiar prezentować referat czy nie (prezentacja wiąże się to oczywiście z większym prestiżem i adnotacją o wygłoszeniu referatu, jednak musimy być przygotowani na bardzo rzeczowe i konkretne pytania ze strony słuchaczy)

Bartosz Siuda

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: REFERATY
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2013, 20:19:02 »
no ludzie wiele czasu nie zostało

dawid boratyński

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: REFERATY
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2013, 09:07:07 »
Do kiedy można się deklarować? Na razie nie chcę dawać 100% odpowiedzi, bo nie wiem jak się moje badania potoczą, a nie chce potem się wycofywać.

mrjedi38

  • Gość
Odp: REFERATY
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2013, 14:15:41 »
Do dnia 15.05 macie czas na zrobienie referatu. Jest to ABSOLUTNY deadline, więc polecam się pospieszyć.

Marek Topolski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
Odp: REFERATY
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 08, 2013, 16:21:33 »
W kwestii referatów dowiedzieliśmy się dzisiaj bardzo ważnej rzeczy. Jest tak duży odzew na konferencję, i tak wiele zgłoszeń że jest mała szansa że będziemy przedstawiać nasze prezentacje. Raczej w przerwach będziemy gdzieś stać i ew jak ktoś podejdzie to opowiemy coś co robiliśmy, ale ogólnie to mało kto tak robi. więc na spokojności, PISZCIE REFERATY

dawid boratyński

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: REFERATY
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 08, 2013, 19:13:42 »
Z przykrością muszę stwierdzić, że nie dam rady zrobić tego referatu do 15 maja. Skoro jest odzew to "plamy" nie będzie.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
watahashiraberu galicja shakesifidget rodzicezbrochowa realliferpg