Witaj Gość

Autor Wątek: www.e-spawalnik.pl  (Przeczytany 1058 razy)

Marek Topolski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
www.e-spawalnik.pl
« dnia: Kwiecień 19, 2013, 12:15:12 »
Autor strony chce zorganizować jakiś konkurs. Prosi nas o podesłanie jakiegoś pomysłu na te,mat konkursu. Wysłałem jedną propozycję dot. precyzji ręcznego spawania. Rafał (autor strony) zobowiązał się do znalezienia sponsora do konkursu.Podsyłajcie tutaj propozycje tematów na konkurs.

W kwestii strony e-spawalnik, jeśli macie jakieś pomysły na nowe działy, udogodnienia na stronie, co by można zmodyfikować, wszystkie propozycje tu zamieszczajcie. Jeśli uda nam sie stworzyć dobrą współpracę z Rafałem, to jestem pewien że będziemy mieć z tego duże profity (nie mówie o tych finansowych, lecz znajomości i kontakty to to czego teraz najbardziej potrzebujemy)

Marek Topolski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
Odp: www.e-spawalnik.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 25, 2013, 08:18:23 »
Podaje wam liste proponowanych tematów konkursu. Nagrodą prawdopodobnie będzie wyjazd na konferencję organizowaną przez jakąś jednostke badawczą, więc genialna sprawa. Liczę na Waszą aktywność :) Więcej szczegółów przekażę później

oto tematy
•   Najciekawsza wdrożona technologii spawalnicza,
•   najciekawsze zastosowanie technologii łączenia innych niż spawanie np.: klejenie, zgrzewanie, czy FSW
•   Najciekawsze zdjęcie konstrukcji spawanej - najbardziej złożonych, innowacyjnych, a jednocześnie problematycznych w budowaniu/spawaniu konstrukcji!? Może to być konkurs na najbardziej złożoną, skomplikowaną spoinę...
•   "Złoty radiogram" - najciekawsze badanie NDT lub udokumentowany wynik badania nie koniecznie radiograficznego...
•   Konkurs pt. "Spawanie" zdjęcie przedstawiające ręczne spawanie (precyzja i trud spawacza)


Mała zmiana. Mamy wybrać jakiś temat i dać odpowiedź. więc określcie się co by było takie wykonalne dla nas i możliwe do zrealizowania. Będziemy też pomagać w kwestii ustalenia szczegółów konkursu etc.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2013, 08:47:38 wysłana przez Marek Topolski »

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
vardertoworld olimp wataha-dahabiga-indaha bross- polishlife