Witaj Gość

Autor Wątek: AKTYWNOŚĆ  (Przeczytany 1003 razy)

Marek Topolski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
AKTYWNOŚĆ
« dnia: Maj 08, 2013, 16:28:48 »
Przykro nam bardzo, z powodu braku spotkań. Jest to spowodowane wypadaniem dni wolnych w środy, a nie mamy za bardzo innego dogodnego terminu na spotkania. Co nie znaczy że mamy w jakikolwiek sposób ograniczyć naszą działalność. Wiele osób pozgłaszało się do pisania referatów na e-spawalnik, robienia gablotek etc. Chcemy zweryfikować postępy w pracach, szczególnie w kwestii tych referatów na na portal, gdyż właściciel już by tak chciał coś zamieścić a nie ma co. Oczekujemy aby każdy określił postęp swoich prac.

Jesteśmy w trakcie załatwiania wycieczek do Fiata, Fronisa i Lincolna. Ostatnie dwie firmy zaoferowały bardzo ciekawe i pouczające wycieczki z atrakcyjnymi pokazami, zajęciami etc.

Warunkiem uczestnictwa w wycieczkach jest aktywność w kole. Niech więc każdy, kto chce jechać, napisze tu o postępach w swoich pracach.

Wojtek Tomasik

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: AKTYWNOŚĆ
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2013, 19:07:08 »
Fajnie że doszły dwie nowe wycieczki :)

A więc melduję postępy: wpadłem na pomysł wykonania badań. Mają na celu zaobserwowanie procesu spawania materiałów widocznie różniących się parametrami spawania. Po drodze dołączył do mnie kolega Jarosław Czerwiński, z którym ustaliłem ilość próbek i materiały. Na dzień dzisiejszy mamy w planie wykonać dwie serie próbek - cztery metale spawane z jednym rodzajem stali doczołowo i pachwinowo. Dobór materiałów zarówno jak i inne sprawy chcemy jeszcze skonsultować z dr Czupryńskim, ale tak jak ostatnio miał urlop, tak teraz jest chory, więc to musi poczekać.

To tyle, no i oczywiście deklaruję chęć wzięcia udziału w wycieczkach :)

EDIT: Po konsultacjach z dr Czupryńskim zmieniamy spawanie na lutowanie. Cała reszta zostaje ta sama.
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2013, 21:50:10 wysłana przez Wojtek Tomasik »

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
schoolmonster stadomagicznychkoni wataha-dahabiga-indaha olimp vardertoworld