Witaj Gość

Autor Wątek: Mgr inż. Burda w akcji!  (Przeczytany 1473 razy)

mrjedi38

  • Gość
Mgr inż. Burda w akcji!
« dnia: Październik 24, 2013, 16:53:04 »
Pomysł padł dzisiaj od Mgr Burdy, jako dygresja odnośnie wczorajszego spotkania. Jako Koło, mamy dużo projektów dla przyszłych spawalników. Te pomysły jednak - powiedzmy szczerze - są dość trudne do wykonania. Pan magister zaproponował, żeby zorganizować jakiś projekt (projekty) o niskim stopniu trudności w wykonaniu, żeby młodsi spawalnicy mogli wziąć w nich czynny udział. Co o tym myślicie?

Sebastian Tokarski

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • ZiIP sem V gr III
    • Zobacz profil
Odp: Mgr inż. Burda w akcji!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2013, 17:35:21 »
jako że jestem na V sem i posiadam można powiedzieć zerowe doświadczenie to jest bardzo dobry pomysł żeby zacząć od łatwych projektów

Adrian Kukofka

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 45
  • AiR sem. VII
    • Zobacz profil
Odp: Mgr inż. Burda w akcji!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 24, 2013, 18:36:48 »
Zgadzam się w pełni z poprzednikiem, pewnie wszyscy nowi chcieliby wkręcić się w działalność, póki jest jeszcze energia z wczesno-semestralna.

Piotr Matter

  • Gość
Odp: Mgr inż. Burda w akcji!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2013, 21:25:22 »
Bardzo chętnie się zaangażuję w jakiś projekt.

Adrian Kukofka

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 45
  • AiR sem. VII
    • Zobacz profil
Odp: Mgr inż. Burda w akcji!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2013, 21:07:34 »
Widzę, że temat przygasł może pora go odświeżyć, bo semestr nam się kończy. Prezentacja o platerowaniu wybuchowym w Krakowie zepchnęła mnie na temat łączenia 2 różnych materiałów (o sporym zróżnicowaniu własności spawalniczych), lub nawet łączenia właśnie platerowanych blach bimetalicznych, ktoś chętny do współpracy w zorientowaniu się jak przeprowadzić taki proces? na razie zapewne czysto teoretycznie. Zapewne członkowie koła z większym stażem mają wiedzę na część tematu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2013, 23:45:05 wysłana przez Adrian Kukofka »

mrjedi38

  • Gość
Odp: Mgr inż. Burda w akcji!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 14, 2013, 12:08:19 »
Jeżeli jesteś zainteresowany złączami dwuimiennymi, to ja będę mógł Ci pomóc. Moja praca magisterska ma na celu opracowanie technologii spawania złącz dwuimiennych ze stali energetycznych na wymienniki ciepła i przegrzewacze pary świeżej. Stale klasy 6-tej, molibdenowo-wanadowa oraz chromowo-wanadowa. Tylko z tym będzie trzeba poczekać do następnego semestru, bo dopiero wtedy będę miał próbki, zgłady i inne.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
wojnaklanow olimp forumfederacjigarmanii bross- wataha-dahabiga-indaha